Uroczystość przyznania medalu Najwyższej Jakości Quality International 2011

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program konkursowy, w którym nagradzane są instytucje, producenci i usługodawcy, posiadający czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usług lub systemu zarządzania, odznaczający się szczególną dbałością o najwyższą jakość we wszystkich aspektach swojej działalności.

 

6 października br. w gościnnych wnętrzach Hotelu IBB Andersia w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala wręczenia medali Najwyższa Jakość QI 2011. To już piąta edycja programu realizowanego przez redakcję Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000.

 

Na spotkanie stawiło się ponad 100 Laureatów, a wśród nich prezesi małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz  reprezentanci instytucji państwowych, miast i samorządów. Medal QI w imieniu Szczecińskiego Centrum Edukacyjnego odebrał  Prezes Zarządu Spółki – Dariusz Czekan. Pośród wyróżnionych uczelni znalazł się także Uniwersytet przyrodniczy we Wrocławiu. Na Gali pojawił się – jako gospodarz wyróżnionej i nagrodzonej Gminy – Prezydent Miasta Szczecina Piotr Krzystek.

 

Jest to dla SCE ogromny zaszczyt i nobilitacja. Docenienie ciężkiej pracy i zaangażowania w dziedzinie edukacji. Oby tak dalej!